ZPĚT na novou AKTUÁLNÍ podobu našeho webu

(KČT TJ VP) Klub českých turistů TJ VP Frýdek-Místek

Kronika


Novoroční čtyřlístek - 3. ročník

(4. ledna 2015)


Novoroční čtyřlístek - 3. ročník (4. ledna 2015) První lednovou neděli organizoval KČT TJ VP Frýdek-Místek 3. ročník Novoročního čtyřlístku, který byl zařazen do seznamu celostátních akcí. Jednalo se opět o hvězdicový výšlap na Prašivou, kde se příznivci turistiky sešli - s mottem - vydat se počátkem roku na výlet, poznat kus přírody, udělat něco pro své zdraví a přispět min. částkou 20 Kč hendikepovaným turistům. Odměnou za to byl kalendářík KČT a odznak Novoroční čtyřlístek, ale především dobrý pocit.
Akce byla ze strany organizátorů opět dobře připravena. Účastníci se na chatě patřící KČT mohli občerstvit, byli seznámeni s jedenáctiletou historií Novoročních čtyřlístků a s prioritními akcemi KČT v roce 2015. K dobré náladě přispěla skupina Mellody boys z KČT TJ VP. I když počasí dopoledne moc nepřálo, organizátoři připravili venkovní ohniště, takže si přítomní mohli opéct připravené klobásky.


Novoroční čtyřlístek - 3. ročník (4. ledna 2015) Novoročního čtyřlístku se zúčastnilo kolem 130 příznivců turistiky, z toho byla asi třetina turistů z KČT VP. Podstatné je, že účastníci se nejen dobře pobavili a udělali něco pro své zdraví, ale také přispěli potřebným. Vybraná částka za odznaky ve výši 3330 Kč bude opět využita v rámci programu KČT „Turistika pro všechny“ na vybudování turistické trasy pro vozíčkáře. Organizátoři akce touto cestou děkují všem zúčastněným a těší se na další společná setkání.Novoroční čtyřlístek - 3. ročník (4. ledna 2015)   Novoroční čtyřlístek - 3. ročník (4. ledna 2015) Novoroční čtyřlístek - 3. ročník (4. ledna 2015)   Novoroční čtyřlístek - 3. ročník (4. ledna 2015)


 

Copyright © 2007 KČT TJ VP Frýdek-Místek | Webmaster | Design by Radomir Michna